Chemik na sparringach. Z różnym skutkiem

Wygraną i porażką zakończyły się pierwsze mecze kontrolne Chemika rozegrane w ramach przygotowań do sezonu 2019/2020.

W pierwszym policzanie podejmowali Hutnika Szczecin. Chemik po pierwszych 45 minutach gry prowadził z IV-ligowcem 1:0. Bramkę zdobył Mikołaj Midzio.

Po przerwie gra się wyrównała, ale to żółto-zieloni zdobyli drugą bramkę. Znów strzelił ją Midzio. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:0.

W drugim meczu piłkarze Chemika przegrali z IV-ligowym Gryfem Kamień Pomorski 0:3. Policzanie mieli przewagę, ale to goście byli bardziej skuteczni.

W obu spotkaniach trenerzy testowali kilkunastu zawodników, którzy aspirują do gry w barwach Chemika. Z powodu drobnych urazów nie grali natomiast Szymon Kapelusz i Paweł Odlanicki-Poczobut.

Chemik Police – Hutnik Szczecin 2:0 (1:0)

Chemik: Rechtziegel (46′ Koniecko), Kołat, Janicki (60′ Woś), Piechowski, Lewandowski, Bedliński (46′ Rogowski), Kowalczyk M., Kąkol (60′ Kowalczyk D.), Krystek (60′ Hanke), Sobecki, Midzio

Chemik Police – Gryf Kamień Pomorski 0:3 (0:1)

Chemik: Brzozowski (60′ Jurek), Klimkowicz, Żukowski, Wiejkuć (75′ Woś), Szewczykowski (60′ Jakubowski), Moroza (46′ Ziółkowski), Czerniawski (46′ Jóźwiak), Radzik (30′ Kraśnicki), Wasikowski (75′ Radzik), Białek, Kankowski