Chemik Police nadal tylko z jednym punktem

Piłkarze Chemika Police doznali szóstej porażki w rundzie jesiennej. Tym razem przegrali na wyjeździe z Nielbą Wągrowiec 2:0. W efekcie po siedmiu kolejkach mają 1 punkt i zajmują przedostatnie miejsce w tabeli.

Początek meczu nie zapowiadał porażki. Policzanie mieli przewagę, ale nie potrafili jej zamienić na bramki.

W 38 minucie natomiast udało się to gospodarzom. Po rzucie rożnym bramkę głową strzelił Bzdęga.

Po zmianie stron przez pierwsze 10 minut znów przeważali żółto-zieloni. I znów to gospodarze zdobyli bramkę, także po rzucie rożnym. Tym razem na listę strzelców wpisał się Steinke.

Policzanie do końca walczyli o zmianę wyniku, ale bez efektu. Mecz zakończył się wynikiem 2:0 dla Nielby.

W następnej kolejce Chemik zagra na własnym stadionie z Flotą Świnoujście.

Chemik: Brzozowski – Klimkowicz, Telicki, Siluk, Jakubiak, Korotkiewicz (66′ Konik), Świder (68′ Dąbrowski), Kowalczyk D.(46′ Białek), Stolz, Jałoszyński, Rudnik (75′ Roszczyk)

• 1:0 – 38 min. Bzdęga
  • 2:0 – 60 min. Steinke