Chemik Police pokonany w Starogardzie Gdańskim

W piątej kolejce rundy jesiennej III ligi Chemik Police przegrał na wyjeździe z KP Starogard Gdański.

Mecz Chemika z KP Starogard Gdański był wyrównany. Obie drużyny stworzyły sobie po kilka okazji do zdobycia bramki – tyle że gospodarze potrafili niektóre wykorzystać.

Przez prawie godzinę policzanie skutecznie się bronili i szukali okazji w kontrach. Ale w 61 minucie po rzucie rożnym piłka trafiła pod nogi Powszuka, a ten, mając przed sobą tylko Brzozowskiego, zdobył bramkę na 1:0.

Po utracie gola policzanie ruszyli do ataku. Jednak najpierw okazji sam na sam nie wykorzystał Jakub Sobecki, a chwilę później Mateusz Jakubiak – mając przed sobą tylko bramkarza gości – uderzył nad poprzeczką.

W ostatniej minucie to gospodarze wykonali skuteczną kontrę i podwyższyli wynik na 2:0. Chwilę później sędzia zakończył mecz.

W następnej kolejce żółto-zieloni zagrają na własnym boisku z Kotwicą Kołobrzeg.

Chemik: Brzozowski – Jakubiak, Stolz, Siluk, Klimkowicz, Kowalczyk (60′ Białek), Mykhailovskyy (82′ Roszczyk), Korotkiewicz (46′ Jałoszyński), Szala, Świder, Rudnik (65′ Sobecki)