Chemik przegrał na wyjeździe. W końcówce

W meczu piątej kolejki III ligi Chemik Police przegrał na wyjeździe z Radunią Stężyca 2:1. Policzanie prowadzili do 86 minuty.

Mecz był wyrównanym widowiskiem, a oba zespoły stworzyły sobie po kilka okazji do zdobycia bramki. W pierwszej połowie gole jednak nie padły.

Dopiero w 69 minucie akcję Chemika technicznym strzałem zakończył Andrzej Protasenko i policzanie wyszli na prowadzenie. Pięć minut później mogli zdobyć drugą bramkę, ale Adam Wiejkuć strzelił obok słupka.

Cztery minuty przed upływem regulaminowych 90 minut gospodarze doprowadzili do remisu. A w czwartej minucie doliczonego czasu gry zdobyli bramkę dającą im 3 punkty.

W następnej kolejce policzanie na własnym stadionie zagrają z Polonią Środa Wielkopolska.

Chemik: Rechtziegel – Odlanicki-Poczobut, Wiejkuć, Janicki, Klimkowicz, Jóźwiak, Bedliński, Protasenko (88′ Rudnik), Jałoszyński (60′ Kąkol), Peda (73′ Kowalczyk M.), Sobecki (82′ Kowalczyk D.)