Chemik remisuje na początek rundy jesiennej

W I kolejce rundy jesiennej III ligi piłkarze Chemika Police bezbramkowo zremisowali na wyjeździe z Unią Swarzędz.

Policzanie od początku nastawili się na grę z kontry. W 8 minucie mogli wyjść na prowadzenie, ale strzał Dąbrowskiego trafił w boczną siatkę bramki gospodarzy.

Po przerwie mecz się nie zmienił. W 54 minucie po zamieszaniu w polu karnym gospodarze wpakowali wprawdzie piłkę do bramki Chemika, ale ich zawodnik zrobił to ze spalonego.

Najlepszą okazję piłkarze Unii mieli dwie minuty później. W polu karnym zawodnika gospodarzy faulował Roszczyk. Sędzia podyktował „jedenastkę”. Do piłki podszedł Neumann i uderzył wysoko ponad poprzeczkę.

Mecz zakończył się wynikiem 0:0.

W następnej kolejce policzanie spotkają się z Gwardią Koszalin. Mecz zostanie rozegrany w piątek (7 sierpnia) o godz. 17:00 na boisku przy ul. Siedleckiej w Policach.

Chemik: Brzozowski – Klimkowicz (55′ Roszczyk), Stolz, Dymitrowski, Moutinho, Korotkiewicz (71′ Szala), Jakubiak, Świder, Dąbrowski(60′ Augusto), Białek, Rudnik