Chemik remisuje w Darłowie

W dziewiątej kolejce IV ligi Chemik Police zremisował na wyjeździe z Darłovią Darłowo 2:2. Bramki dla policzan zdobyli Manuel Ponce Garcia i Emil Andrzejewski.

Mecz zaczął się źle dla Chemika – już w 5 minucie Darłovia wyszła na prowadzenie. Po kontrze gospodarzy Palusziewicz strzałem zza pola karnego pokonał Popiołka.

Chwilę później policzanie przegrywali 2:0. Po błędzie obrony bramkę zdobył Fastyn.

W pierwszej połowie więcej goli nie było. W drugiej części meczu pzreważał Chemik, ale na zmianę wyniku przełożył to dopiero w 73 minucie. Kontaktową bramkę zdobył Manuel Ponce Garcia, który strzałem zza pola karnego pokonał bramkarza Darłovii.

W 84 minucie Chemik wyrównał. Po rzucie rożnym bramkę strzałem głową zdobył Emil Andrzejewski i w efekcie mecz zakończył się podziałem punktów.

Chemik: Popiołek – Jakubiak, Andrzejewski, Bieniek, Dyczewski, Korotkiewicz, Szala (46′ Drumlak), Dąbrowski, Data, Ponce Garcia, Białek

Możesz komentować anonimowo, wpisać dane ręcznie lub użyć swojego konta w mediach społecznościowych.