Chemik w V rundzie Pucharu Polski

Chemik Police

W IV rundzie Pucharu Polski piłkarze Chemika Police wygrali na wyjeździe ze Światowidem 63 Łobez 7:0.

Policzanie przez całe spotkanie dominowali nad gospodarzami. Zawodnicy Światowida nie oddali ani jednego celnego strzału na bramkę Cezarego Szybki.

Strzelanie policzan rozpoczęło już w 2 minucie, a zdobywcą pierwszego gola był Jarosław Jóźwiak. Trzy minuty później było już 2:0. Tym razem bramkę zdobył Adam Wiejkuć.

Do końca pierwszej połowy policzanie dołożyli jeszcze dwie bramki. Zdobyli je Szymon Kapelusz i Marcin Krystek (z rzutu karnego).

Po przerwie nic się nie zmieniło. Żółto-zieloni atakowali i zdobywali kolejne bramki. Gole strzelili Mikołaj Midzio, Andrzej Protasenko i ponownie Szymon Kapelusz.

Mecz zakończył się wynikiem 7:0 dla Chemika. Dzięki wygranej policzanie awansowali do kolejnej rundy, w której zmierzą się na wyjeździe ze Stalą Lipiany. Mecz zostanie rozegrany 2 marca.

Chemik: Szybka – Klimkowicz, Wiejkuć, Andrzejewski, Odlanicki-Poczobut, Białek, Ziółkowski, Jóźwiak, Ława, Kapelusz, Krystek

grali także: Midzio, Kowalczyk, Moroza, Protasenko

0:1 – 2 min. Jarosław Jóźwiak

0:2 – 5 min. Adam Wiejkuć

0:3 – 24 min. Szymon Kapelusz

0:4 – 28 min. Marcin Krystek

0:5 – 51 min. Mikołaj Midzio

0:6 – 77 min. Andrzej Protasenko