Chemik wygrał na wyjeździe. Wysoko

Wysokim zwycięstwem Chemika Police zakończył się mecz XI kolejki IV ligi. Policzanie pokonali MKP Szczecinek 4:0.

Mecz od początku ułożył się idealnie dla Chemika. W drugiej minucie z rzutu rożnego Dawid Szala zagrał wprost na nogę Michała Janickiego, który uderzył z pierwszej piłki i dał policzanom prowadzenie.

Zaledwie 4 minuty później było już 2:0 dla Chemika. Tym razem bardzo dobre zagranie z głębi pola Wiktora Kurzawy wykorzystał Dominik Dąbrowski.

Chwilę później gospodarze mogli zmniejszyć stratę, ale w ostatniej chwili z linii bramkowej piłkę wybił Bartłomiej Białek.

Za to w 25 minucie zrobiło się 3:0 dla Chemika. W środku pola piłkę przejął Dąbrowski, zagrał do wychodzącego na czystą pozycję Janickiego, a ten lobem pokonał bramkarza MKP.

W drugiej połowie policzanie bronili wyniku i od czasu do czasu wyprowadzali kontrataki. W ostatniej akcji meczu po szybkiej wymianie podań między Adriano a Szalą, ten pierwszy strzelił czwartego gola dla Chemika. Chwilę później sędzia zakończył spotkanie.

W następnej kolejce żółto-zieloni zagrają na własnym boisku z Dębem Dębno. Mecz jest zaplanowany na sobotę, 15 października. Początek o godz. 12:00.

Chemik: Piekutowski – Dyczewski, Andrzejewski, Bochan, Białek, Czajkowski, Szala, Honda, Janicki, Kurzawa (60’ Adriano), Dąbrowski (70’ Jabłoński)