Chemik wygrał w Manowie

mecz Leśnik Manowo - Chemik Police

W meczu XI kolejki IV ligi piłkarze Chemika Police pokonali na wyjeździe Leśnika Manowo 3:0.

Spotkanie Chemika z Leśnikiem było jednostronnym widowiskiem. Policzanie w pełni kontrolowali przebieg meczu, gospodarze przez całe spotkanie się bronili.

Pierwsza bramka padła już w 17 minucie. Dośrodkowanie Odlanickiego-Poczobuta wykorzystał Marcin Krystek.

Drugiego gola dla żółto-zielonych w 30 minucie zdobył Szymon Kapelusz, a podał mu Nikita Vovchenko.

Po przerwie Chemik stworzył sobie jeszcze kilka okazji do zdobycia bramki, ale wykorzystał tylko jedną. W 79 minucie dośrodkowanie Szymona Kapelusza wykorzystał Wojciech Gałecki.

W następnej kolejce Chemik zmierzy się na własnym boisku z Kluczevią Stargard.

Chemik: Szybka – Woś, Andrzejewski, Wiejkuć, Odlanicki-Poczobut, Szewczykowski (68′ Gałecki), Ziółkowski, Ława B. (83′ Klimkowicz), Krystek (78′ Kowalczyk), Kapelusz, Vovchenko (68′ Protasenko)

0:1 – 17 min. Marcin Krystek

0:2 – 30 min. Szymon Kapelusz

0:3 – 79 min. Wojciech Gałecki