Chemik wygrał w Moryniu

mecz Morzycko Moryń - Chemik Police

W meczu VI kolejki piłkarze Chemika Police wygrali na wyjeździe z Morzyckiem Moryń 5:0. Bramki zdobyli Nikita Vovchenko (trzy) oraz Krystian Ziółkowski i Marcin Krystek.

Pierwsza bramka dla Chemika padła już w 8 minucie. W polu karnym sfaulowany został Krystek, a jedenastkę na bramkę zamienił Vovchenko.

W 12 minucie blisko wyrównania byli gospodarze. Na szczęście w sytuacji sam na sam zimną krew zachował Szybka.

W 38 minucie prawym skrzydłem uciekł Kapelusz, wpadł w pole karne i został sfaulowany. Sędzia wskazał na 11 metr. Jedenastkę pewnie wykorzystał Vovchenko i było 2:0 dla Chemika.

Zaraz po przerwie policzanie przeprowadzili kontrę, po której bramkę zdobył Ziółkowski. Była to pierwsza bramka tego zawodnika w seniorskim zespole Chemika. W 61 minucie czwartą bramkę zdobył Vovchenko. Wynik na 5:0 w 89 minucie ustalił Krystek.

Chemik: Szybka – Odlanicki-Poczobut, Hajdukiewicz, Wiejkuć, Szewczykowski (75′ Klimkowicz), Ziółkowski (85′ Rogowski), Kapelusz, Krystek, Protasenko (75′ Maśniak), Białek (80′ Moroza), Vovchenko

0:1 – 8 min. Nikita Vovchenko

0:2 – 38 min. Nikita Vovchenko

0:3 – 47 min. Krystian Ziółkowski

0:4 – 61 min. Nikita Vovchenko

0:5 – 89 min. Marcin Krystek