Drugi punkt Chemika w rundzie jesiennej

W VIII kolejce rundy jesiennej III ligi piłkarze Chemika Police zdobyli swój drugi punkt w tym sezonie. Zremisowali u siebie z Flotą Świnoujście. Dzięki temu z przedostatniego miejsca w tabeli przesunęli się na pozycję trzecią od końca.

Mecz był wyrównany. Obie drużyny miały okazje na zdobycie bramek.

Pierwszą groźną sytuację policzanie stworzyli już w 4 minucie. Z rzutu wolnego piłkę w pole karne wrzucił Bartosz Ława, a Oskar Klimkowicz minimalnie się spóźnił.

Chwilę później Dawid Szala ograł obrońcę Floty i dośrodkował wzdłuż bramki do wbiegającego Bartosza Białka. Piłkę wybił jednak zawodnik gości.

W odpowiedzi piłkarze Floty przeprowadzili kontrę, zakończoną strzałem Łukasza Kopcia, po którym jednak piłka nie trafiła do bramki żółto-zielonych.

Druga połowa wyglądała podobnie jak pierwsza. Wejście na boisko Sebastiana Rudnika ożywiło grę Chemika w ataku – ale nie przyniosło efektów w postaci choćby jednej bramki.

Swoich okazji nie wykorzystywała też Flota i otatecznie mecz zakończył się wynikiem 0:0.

W następnej kolejce Chemik zagra na wyjeździe z liderem: Polonią Środa Wielkopolska.

Chemik: Brzozowski – Siluk, Stolz, Telicki, Jakubiak, Szala (65′ Wojciechowski), Mykhailovskyy, Ława, Klimkowicz, Jałoszyński, Białek (65′ Rudnik)