Dwie porażki Chemika

mecz Chemik Police - Świt Skolwin

Piłkarze Chemika Police przegrali w Trzebieży dwa mecze kontrolne. W pierwszym zostali pokonani przez trzecioligowy Świt Skolwin Szczecin 2:3, w drugim ulegli 1:2 niemieckiemu FSV Malchin.

W meczu ze Świtem jako pierwsi bramkę zdobyli goście, a konkretnie Patryk Bil. W 35 minucie policzanom udało się doprowadzić do remisu. Po szybkiej kontrze bramkę na 1:1 zdobył Nikita Vovchenko.

Niestety na 3 minuty przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę zrobiło się 1:2 dla Świtu. Bramkę zdobył były zawodnik Chemika Krzysztof Filipowicz.

W 55 minucie było już 1:3. Tym razem do siatki trafił wychowanek Chemika Bartosz Gołębiowski, który obecnie przebywa na testach w Skolwinie.

W 70 minucie po faulu na Szymonie Kapeluszu z wolnego w samo okienko uderzył Bartosz Ława i zrobiło się 2:3. Niestety mimo kilku okazji policzanom nie udało się wyrównać i mecz zakończył się wynikiem 2:3.

Chemik: Mekwiński – Szewczykowski, Andrzejewski, Hajdukiewicz, Odlanicki, Testowany, Klimkowicz, B. Ława, Protasenko, Midzio, Vovchenko

grali także: Szybka, Kapelusz, Kowalczyk, Białek

W drugim sparringu Chemik Police złożony z testowanych zawodników i juniorów przegrał z FSV Malchin 1:2 (0:1).

Jedyną bramkę dla policzan zdobył w drugiej części spotkania Szymon Rogowski. Ale goście w końcówce przeprowadzili kontrę, po której zdobyli bramkę na 1:2.

Chemik: Jurek – Rogowski, Maśniak, Woś, Ziółkowski, Paprocki, Moroza, Kowalczyk, Maziarz, Białek, Paprocki

grali także: Banaś, Kowalczyk D., Jaguszewski O., Grzeszczak, Lintas, Dymitrowski, Radzik.

Możesz komentować anonimowo, wpisać dane ręcznie lub użyć swojego konta w mediach społecznościowych.