Falstart rezerw Chemika

piłka nożna

W swoim pierwszym meczu rundy wiosennej piłkarze Chemika II Police przegrali na wyjeździe z Aquilą Szczecin 4:2.

Początek spotkania należał do policzan. Przewaga została udokumentowana bramką, którą w 17 minucie zdobył Kraśnicki.

Niestety 10 minut później gospodarzom udało się wyrównać. Jeszcze przed przerwą Aquila zdołała trafić ponownie i po pierwszych 45 minutach było 2:1 dla szczecinian.

Po przerwie Aquila podwyższyła wynik na 3:1. W 71 minucie meczu po strzale Kadrzyńskiego policzanom udało się zdobyć bramkę kontaktową. Ostatnie słowo należało do gospodarzy, którzy w 89 minucie zdobyli czwartą bramkę.

W następnej kolejce druga drużyna Chemika zmierzy się z Tanowią Tanowo.

Chemik: Serdyński – Lavryk, Iwański (60′ Felicki), Woś, Bednarski, Kraśnicki, Lewandowski, Kadrzyński, Jasik, Kowalczyk D. (65′ Zieliński), Rudnik