Juniorzy Chemika odrobili zaległości

mecz juniorów młodszych Chemik Police - Stal Szczecin

W zaległym meczu ligi wojewódzkiej juniorów młodszych piłkarze Chemika Police pokonali na własnym boisku Stal Szczecin 9:0.

Drużyna z Polic przez cały mecz dominowała nad rówieśnikami ze Szczecina i już po 5 minutach gry powinna wyjść na prowadzenie. Ale na pierwszą bramkę dla Chemika trzeba było czekać do 20 minuty. Wtedy to ładnym technicznym uderzeniem zza pola karnego popisał się Jakub Bobel i zrobiło się 1:0.

Kolejne dwie bramki padły w 30 i 34 minucie, a zdobył je Daniel Kowalczyk. Wynik na 4:0 do przerwy dla Chemika ustalił Wiktor Grzeszczak, pakując piłkę do siatki po podaniu Kowalczyka.

Po przerwie cały czas dominowali policzanie i zaaplikowali Stali jeszcze 5 bramek. Na listę strzelców wpisał się ponownie Kowalczyk (dwukrotnie), Jakub Ścirka (dwukrotnie) i Jakub Radzik.

Chemik: Kuźmiński – Nowakowski, Osowicki, Szala, Palej, Rajch, Bobel, Radzik, Kowalczyk, Ścirka, Grzeszczak

grali także: Banaś, Kuriata, Szczykutowicz, Kamiński, Witkowski, Garczyński, Bylewski