Juniorzy Chemika wygrali z Pogonią

mecz juniorów młodszych Chemik - Pogoń

W zaległym spotkaniu Wojewódzkiej Ligi Juniora Młodszego, młodzi Chemicy pokonali na własnym boisku Akademią Piłkarską Pogoni Szczecin 4:2.

Początek spotkania ułożył się idealnie dla żółto-zielonych, którzy już po zaledwie 12 minutach wyszli na prowadzenie za sprawą Wiktora Grzeszczaka, który w sytuacji sam na sam zachował zimną krew i pokonał bramkarza Pogoni.

W  29 minucie po kontrze gości z ostrego kąta uderzył Mateusz Bąk i Pogoń wyrównała. Do przerwy mimo sytuacji po obu stronach bramki już nie padły.

Druga część spotkania zaczęła się fatalnie dla Chemika. Swoją drugą bramkę zdobył Mateusz Bąk.

W 64 minucie Chemik wyrównał. Kuba Radzik strzałem pod poprzeczkę pokonał bramkarza Pogoni.

Zaledwie 4 minuty później było już 3:2 dla juniorów Chemika. Obrońca Pogoni dał sobie odebrać piłkę, która trafiła do Wiktora Grzeszczaka, a ten mając przed sobą tylko bramkarza gości nie miał najmniejszych problemów z umieszczeniem jej w siatce.

Kropkę nad „i” piłkarze Chemika postawili w ostatniej minucie meczu. Po szybkiej kontrze na strzał zdecydował się Grzeszczak, piłka odbiła się od obrońcy Pogoni Martuszewskiego i wpadła do bramki.

W następnej kolejce podopieczni trenera Macieja Sayed i Kamila Bieńka zmierzą się na wyjeździe z Gavią Choszczno.

Chemik: Kuźmiński – Radzik, Palej, Osowicki, Szala, Rajch, Nowakowski, Bobel, Kowalczyk, Ścirka, Grzeszczak

Grali także: Banaś, Lis, Cholewiński, Witkowski, Szczykutowicz