Juniorzy młodsi ograli Arkonię

mecz Arkonia - Chemik

W XIII kolejce ligi wojewódzkiej juniorzy młodsi Chemika pokonali na wyjeździe Arkonię Szczecin 9:2.

Było to ich 13 mecz bez porażki. Do tej pory wygrali 11 spotkań i tylko raz zremisowali bezbramkowo z Błękitnymi Stargard.

Mecz z Arkonią zaczął się źle, bo gospodarze już w pierwszej akcji meczu objęli prowadzenie. Cieszyli się z niego krótko, bo minutę później wyrównał Jakub Ścirka.

Po dziesięciu minutach było już 2:1 dla Chemika po bramce Jakuba Bobela. W 20 minucie gola na 3:1 strzelił Wiktor Grzeszczak.

Jeszcze przed przerwą czwartą bramkę dla Chemika zdobył Daniel Kowalczyk. Gospodarze odpowiedzieli jednym trafieniem.

Po przerwie bramki zdobywali już tylko policzanie i ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 9:2 dla żółto-zielonych.

Chemik: Kuźmiński – Radzik, Osowicki, Kamiński I., Szala, Kowalczyk D., Bobel, Rajch, Lis, Ścirka, Grzeszczak

grali także: Paska, Kuriata, Wawrzycki, Cholewiński, Witkowski, Skierski

Możesz komentować anonimowo, wpisać dane ręcznie lub użyć swojego konta w mediach społecznościowych.