Juniorzy pokonali Arkonię

mecz

W VI kolejce Wojewódzkiej Ligi Juniora Młodszego piłkarze Chemika Police pokonali drużynę Arkonii Szczecin 4:1.

Policzanie od początku mieli przewagę, ale w pierwszej połowie nie udało im się pokonać bramkarza gości.

Druga część meczu zaczęła się idealnie dla Chemika. W 47 minucie zawodnik Arkonii zablokował ręką piłkę zmierzającą do bramki i sędzia podyktował „jedenastkę”, którą na gola zamienił Jakub Radzik.

Już 6 minut później było 2:0. Tym razem bardzo przytomnie pod bramką gości zachował się Jakub Ścirka.

W 60 minucie było już 3:0 dla żółto-zielonych, a na listę strzelców wpisał się Dominik Lis. Goście odpowiedzieli jedną bramką, ale ostatnie słowo należało do policzan – Ścirka ustalił wynik meczu na 4:1.

Chemik: Paska, Kamiński, Wróblewski, Kuriata, Wawrzycki, Lis, Nowakowski, Radzik, Rajch, Witkowski, Ścirka

grali także: Konik, Dymitrowski H., Bobel, Skórzyński, Jaguszewski K.

Możesz komentować anonimowo, wpisać dane ręcznie lub użyć swojego konta w mediach społecznościowych.