Juniorzy przegrali z Błękitnymi

Juniorzy starsi Chemika Police - mecz z Błękitnymi Stargard

W meczu otwierającym sezon w Wojewódzkiej Lidze Juniora Starszego młodzi piłkarze Chemika Police przegrali na własnym boisku z Błękitnymi Stargard 3:6 (2:2).

Juniorzy z Polic dobrze rozpoczęli spotkanie i po zaledwie 10 minutach prowadzili 1:0, po indywidualnej akcji Mikołaja Trajkowskiego. Później nie było już tak dobrze.

Policzanie trzykrotnie wychodzili na prowadzenie i za każdym razem gościom udawało się doprowadzać do remisu. Na domiar złego od 36 minuty nasi juniorzy grali w dziesiątkę, bo czerwoną kartkę zobaczył Michał Grzesło.

Jeszcze w 47 minucie gola na 3:2 zdobył Bartek Białek, który pięknym technicznym strzałem zza pola karnego pokonał bramkarza Błękitnych. Ale w pozostałej części meczu bramki zdobywali już tylko goście.

Mecz skończył się wynikiem 3:6, a juniorzy Chemika schodzili z boiska w dziewiątkę, bo czerwoną kartkę obejrzał jeszcze zdobywca dwóch bramek Bartek Białek.
Chemik: Jurek – Woś, Grzesło, Budzeń, Trajkowski, Kin, Kadrzyński, Rogowski, Lewandowski, Dybus, Białek. Grali także: Zieliński, Dymitrowski, Jasiński, Góralski