Juniorzy starsi na tarczy

mecz juniorów starszych

W ostatnim meczu ligowym juniorzy starsi Chemika Police ulegli na wyjeździe drużynie Iny Goleniów 3:0.

Mecz być może potoczyłby się inaczej, gdyby na początku meczu policzanie wykorzystali dwie doskonałe okazje do zdobycia bramki. Ale Jakub Lintas i Dominik Dąbrowski nie potrafili wykończyć bardzo dobrych sytuacji.

Gospodarze wyszli na prowadzenie w 41 minucie, po bramce Sebastiana Modrzejewskiego.

Po przerwie policzanie ruszyli do ataku, a dodatkowo od 49 minuty Ina musiała grać w dziesiątke po czerwonej kartce dla Macieja Dadeły. Jednak w 73 minucie Mateusz Skórzyński sfaulował w polu karnym zawodnika Iny i sędzia podyktował jedenastkę, którą na bramkę zamienił Sebasitan Modrzejewski.

Wynik na 3:0 dla Iny w czwartej minucie doliczonego czasu gry ustalił Wojciech Ludwicki.

W następnej kolejce podopieczni trenera Mariusza Szmita zmierzą się na własnym boisku ze Stalą Szczecin.

Chemik: Serdyński – Skórzyński, Dymitrowski, Dąbrowski, Wróblewski, Lintas, Podgórski, Bylewski (46′ Dolak), Korotkiewicz (53′ Garczyński), Dybus, Maksylewicz (75′ Bobel)