Juniorzy starsi sobie postrzelali

Chemik Police, juniorzy starsi

Ostre strzelanie urządzili sobie juniorzy starsi Chemika Police w zaległym wyjazdowym meczu ze Świtem Skolwin. Wygrali 10:3.
Mecz drugiej kolejki ligi wojewódzkiej zaczął się fatalnie dla naszej drużyny, która po zaledwie 8 minutach przegrywała 2:0. W 14 minucie kontaktową bramkę, z rzutu karnego, zdobył Szymon Rogowski. Niestety gospodarze dość szybko odpowiedzieli po strzale Damiana Graużula i ponownie wyszli na dwubramkowe prowadzenie.

Później jednak strzelali już tylko policzanie. Ostatecznie żółto-zieloni wygrali w Skolwinie 10:3. Bramki dla naszej drużyny zdobywali: Paweł Budzeń, Szymon Rogowski, Mikołaj Trajkowski, Michał Grzesło i Dominik Lewandowski. Hattrickami popisali się Szymon Rogowski i Paweł Budzeń.

Teraz juniorzy starsi Chemika zmierzą się na własnym boisku z Salosem II Szczecin. Mecz zostanie rozegrany w niedzielę (17 września) o godz. 11:00.

Chemik: Jurek – Arendt (46′ Dybus), Białek (82′ Góralski), Budzeń (72′ Kadrzyński), Grzesło (77′ Korotkiewicz), Kin (20′ Dymistrowski), Lewandowski, Rogowski, Wołosz (75′ Budnicki), Woś, Trajkowski

1:0 – 6 min. Dominik Dziąbek

2:0 – 8 min. Dominik Andrzejewski

2:1 – 14 min. Szymon Rogowski

3:1 – 18 min. Damian Graużul

3:2 – 23 min. Paweł Budzeń

3:3 – 30 min. Paweł Budzeń

3:4 – 32 min. Szymon Rogowski