Juniorzy starsi wygrali ze Stalą

Juniorzy starsi Chemik Police

Juniorzy starsi Chemika Police pokonali na własnym boisku rówieśników ze Stali Szczecin 4:2. To ich pierwsze zwycięstwo w tej rundzie.

Pierwszą bramkę w 21 minucie meczu strzelił Rogowski, który wykorzystał podanie Trajkowskiego. Niestety w 32 minucie zrobiło się 1:1, po strzale Kamila Dzięgielewskiego.

Chemicy ponownie na prowadzenie wyszli w 51 minucie. Po indywidualnej akcji bramkę zdobył Mikołaj Trajkowski. I tym razem gościom ze Szczecina udało się doprowadzić do remisu. Patryka Jurka pokonał Marcel Wójtowicz.

Remis utrzymywał się do 65 minuty meczu. Wtedy po dośrodkowaniu Michała Grzesło piłkę do własnej bramki wpakował obrońca Stali i zrobiło się 3:2 dla Chemika. W 70 minucie wynik na 4:2 podwyższył Dominik Lewandowski strzałem z rzutu wolnego.

W następnym spotkaniu podopieczni trenera Mariusza Szmita zmierzą się na wyjeździe ze Świtem Skolwin. Będzie to w środę (13 września) o godz. 18:00
JS Chemik Police – JS Stal Szczecin 4:2 (1:1)

Chemik: Jurek – Arendt, Budzeń (46′ Dybus), Kin, Woś, Grzesło, Rogowski (80′ Kadrzyński), Wołosz, Lewandowski, Białek, Trajkowski

1:0 – 21 min Szymon Rogowski

1:1 – 32 min Kamil Dzięgielewski

2:1 – 51 min Mikołaj Trajkowski

2:2 – 58 min Marcel Wójtowicz

3:2 – 65 min Michał Jęśko (samobójcza)

4:2 – 70 min Dominik Lewandowski