Kadeci z Polic najlepsi w województwie

kadeci SMS Police

Od 15 do 17 lutego w Darłowie był rozgrywany finał mistrzostw województwa zachodniopomorskiego w piłce siatkowej w kategorii kadetów. Wygrali go uczniowie z Polic.

W zawodach rywalizowało sześć zespołów, podzielonych na dwie grupy: Stocznia Darłowo, Bronek Koszalin, OPP Kołobrzeg, SMS Police, Delfin Darłowo, Żak-Espadon Pyrzyce.

Policzanie wygrali wszystkie spotkania, w rywalizacji grupowej i o miejsca, i zgodnie z planem zajęli pierwsze miejsce w turnieju i awansowali do Ćwierćfinału Mistrzostw Polski Kadetów. Najlepszym zawodnikiem drużyny został Kacper Zajkowski.

Kolejny etap zawodów – ćwierćfinał mistrzostw Polski – odbędzie się w dniach 7-10 marca w Policach.