Leśnik ograny w Policach

W meczu XXVIII kolejki IV ligi piłkarze Chemika Police pokonali na własnym boisku Leśnika Manowo 3:0.

Kibice ledwo zajęli miejsca, a Chemik już prowadził. Bramkę zdobył najlepszy strzelec żółto-zielonych Szymon Kapelusz. Ale to była ostatnia bramka w pierwszej połowie.

Druga część meczu też zaczęła się fantastycznie dla policzan. Po rzucie wolnym Adam Wiejkuć strzałem głową pokonał bramkarza gości.

Wynik w 82 minucie ustalił Nikita Vovchenko, który dobił strzał Szymona Kapelusza.

W następnej kolejce Chemik zagra na wyjeździe z Kluczevią Stargard.

Chemik: Sasiak – Odlanicki-Poczobut, Andrzejewski, Wiejkuć, Szewczykowski, Moroza (70′ Kowalczyk M.), Protasenko (63′ Kraśnicki, 80′ Midzio), Jóźwiak, Kapelusz, Vovchenko, Krystek (82′ Białek B.)

1:0 – 2 min Szymon Kapelusz

2:0 – 48 min Adam Wiejkuć

3:0 – 82 min Nikita Vovchenko