Piłkarze Chemika znów bez punktów

W meczu 7 kolejki III ligi piłkarze Chemika Police przegrali z Pogonią II Szczecin 2:1. Jedyną bramkę dla policzan strzelił Andrzej Protasenko.

Zaczęło się dobrze. W 23 minucie Mariusz Bedliński podał do Pawła Szewczykowskiego, ten wpadł w pole karne i został sfaulowany przez Jakuba Kuzko. Sędzia wskazał na 11 metr.

Do piłki podszedł Andrzej Protasenko. Bramkarz Pogoni Jakub Bursztyn odbił wprawdzie strzał, jednak przy poprawce był już bez szans.

Policzanie z prowadzenia cieszyli się tylko chwilę. W 25 minucie po strzale Adama Frączczaka gospodarze doprowadzili do remisu.

Po przerwie piłkarze Pogoni zepchnęli policzan do defensywy. W 55 minucie błąd Adama Wiejkucia wykorzystał Gracjan Kuśmirek i było 2:1. Ten wynik utrzymał się do końca.

Chemik: Brzozowski – Kołat, Wiejkuć, Odlanicki-Poczobut, Szewczykowski, Ława, Jóźwiak (75’ Rudnik), Bedliński (85’ Kowalczyk M.), Kowalczyk D. (46’ Jałoszyński), Protasenko, Kapelusz

• 0:1 – 23 min. Andrzej Protasenko
  • 1:1 – 25 min. Adam Frączczak
  • 1:2 – 55 min. Gracjan Kuśmirek