Piorunująca końcówka Chemika

mecz Chemik Police - Olimp Gościno

W meczu trzeciej kolejki IV ligi piłkarze Chemika Police pokonali na własnym boisku Olimp Gościno 2:1. Bramki dla Chemika zdobyli Andrzej Protasenko i Paweł Odlanicki-Poczobut.

Mecz zaczął się bardzo źle. W drugiej minucie bramkę dla gości zdobył Oskar Pogorzelec.

Żółto-zieloni od razu zabrali się za odrabianie strat, ale w pierwszych 45 minutach im się to nie udało. Najlepsze okazje zmarnowali Szymon Kapelusz, który przegrał pojedynek sam na sam z bramkarzem Olimpu, i Nikita Vovchenko, którego strzał wylądował na słupku.

Po przerwie obraz gry się nie zmienił. Olimp desperacko się bronił a Chemik atakował.

Wreszcie w 89 minucie meczu podanie w polu karnym otrzymał Protasenko i płaskim strzałem wpakował piłkę do bramki Olimpu.

W kolejnej minucie policcy kibice cieszyli się z drugiej bramki. Tym razem przytomnie w polu karnym zachował się Paweł Odlanicki-Poczobut.

Chwilę później sędzia główny zakończył mecz i policzanie mogli się cieszyć z kolejnych trzech punktów.

Chemik: Szybka – Szewczykowski (83′ Klimkowicz), Andrzejewski, Wiejkuć, Ziółkowski (46′ Midzio), Kowalczyk, Protasenko, Kapelusz, Białek (69′ Woś), Krystek (46′ Odlanicki-Poczobut), Vovchenko

0:1 – 2 min Oskar Pogorzelec

1:1 – 89 min Andrzej Protasenko

2:1 – 90 min Paweł Odlanicki-Poczobut