Policzanie mocni na rowerach

rowerzyści z Polic najlepsi

Rowerzyści z Polic bardzo dobrze wypadli w wyścigu zorganizowanym na szlaku pięciu jezior – Długiego, Cisiego, Chycińskiego, Lipawek oraz Zalewu Bledzewskiego. Były to zawody w ramach Zachodniej Ligii MTB.

Wyścigi odbyły się w niedzielę, 20 sierpnia. Na starcie stanęło ponad 200 zawodników, którzy rywalizowali w kilku kategoriach.

Wszyscy jechali na dystansie 56 km – opowiada Przemysław Chabasiński (Góral Police), który wraz Piotrem Bąkowskim (Cubica Racing Team) zajął pierwsze miejsce w kategorii P-4 (pary). – Trasa była bardzo trudna. Wymagała i siły, i techniki.

Wśród pań najlepsza była policzanka Milena Bogucka (Roletki Bike Team, na zdjęciu w środku). W kategorii M-2 wygrał Fabian Ryncarz, Przemysław Burzych był drugi w kategorii M-3, a Andrzej Balcerzak zajął trzecie miejsce w kategorii M-5 (cała trójka również z Roletki Bike Team).