Porażka rezerw Chemika

rezerwy Chemika

W meczu VI kolejki III Grupy Szczecińskiej B Klasy piłkarze Chemika ulegli na wyjeździe Zootechnikowi Kołbacz 4:3.

Policzanie w tym spotkaniu dwukrotnie wychodzili na prowadzenie, a mimo to musieli uznać wyższość miejscowej drużyny. Gospodarze już w 15 minucie meczu objęli prowadzenie. Patryka Jurka pokonał Piotr Sipko.

Pięć minut później najlepszy strzelec zespołu rezerw Sebastian Rudnik doprowadził do wyrównania i aż do 40 minuty na boisku nie działo się zbyt wiele.

Ostatnie 5 minut pierwszej części spotkania było niesamowite. W 40 minucie policzan na prowadzenie wyprowadził Mateusz Kowalczyk, 60 sekund później gospodarze wyrównali po drugiej bramce Piotra Sipko

Nie minęło 120 sekund i żółto-zieloni ponownie wyszli na prowadzenie. Tym razem drugi raz na listę strzelców wpisał się Sebastian Rudnik dla którego było to już 11 trafienie w zaledwie trzecim meczu w barwach Chemika. A tuż przed gwizdkiem Zootechnik wyrównał.

W drugiej części meczu padł już tylko jeden gol – dla Kołbacza. W 89 minucie swoją trzecią bramkę tego dnia zdobył Piotr Sipko.

W ostatniej akcji meczu Chemik mógł jeszcze wyrównać, ale strzał Klimkowicza trafił w słupek.

W następnej kolejce podopieczni trenera Józefa Rembisza zmierzą się na własnym boisku z Czarnymi 44 Szczecin.

Chemik: Jurek – Bednarski, Iwański, Woś (46′ Moroza), Kowalczyk, Misztal, Kustiaiev (46′ Klimkowicz), Ława K., Lavryk (60′ Szymański), Rudnik, Jasik