Remis w Węgorzynie

mecz Sparta Węgorzyno - Chemik Police

W XV kolejce IV ligi piłkarze Chemika Police zremisowali na wyjeździe ze Spartą Węgorzyno 2:2.

W pierwszej połowie padła tylko jedna bramka. W 27 minucie po błędzie Cezarego Szybki zdobył ją Paweł Iskra i gospodarze do szatni zeszli z jednobramkowym prowadzeniem.

W przerwie na boisko za Kowalczyka wszedł Protasenko. To ożywiło grę żółto-zielonych i na wyniki nie trzeba było długo czekać.

4 minuty po wznowieniu gry na wysokości pola karnego piłkę z autu w pole karne wrzucił Oskar Klimkowicz, a Szymon Kapelusz głową skierował ją do bramki.

W 71 minucie meczu było 2:1 dla Chemika. Na listę strzelców ponownie wpisał się Szymon Kapelusz. Ale w 89 minucie meczu gospodarze wyrównali po strzale Adriana Macha i mecz zakończył się remisem 2:2.

W następnej kolejce Chemik zagra na własnym stadionie z Gryfem Kamień Pomorski.

Chemik: Szybka – Szewczykowski, Wiejkuć, Andrzejewski (28′ Klimkowicz), Odlanicki-Poczobut, Kowalczyk (46′ Protasenko), Moroza, Ława, Kapelusz (84′ Jóźwiak), Vovchenko

1:0 – 27 min. Paweł Iskra

1:1 – 49 min. Szymon Kapelusz

1:2 – 71 min. Szymon Kapelusz

2:2 – 89 min. Adrian Mach