Rezerwy Chemika lepsze od Vielgovii

W meczu XXI kolejki Szczecińskiej B Klasy piłkarze Chemika II Police wygrali na własnym boisku z Vielgovią Szczecin 2:1.

Policzanie już w 8 minucie wyszli na prowadzenie. Dobre podanie z prawej strony od Daniela Kowalczyka wykorzystał Sebastian Rudnik.

Ten sam zawodnik w 31 minucie podwyższył wynik na 2:0. Rudnik dostał podanie od Karola Ławy i przerzucił piłkę nad wybiegającym bramkarzem gości.

W drugiej połowie bramkę kontaktową zdobyli goście. Sasiak źle wybił piłkę, zawodnik Vielgovii Emil Jażdżyk przyjął ją na 25 metrze i przelobował bramkarza Chemika.

Więcej goli już nie było i mecz zakończył się wynikiem 2:1.

Chemik: Sasiak – Klimkowicz, Janicki M., Woś, Ziołkowski, Kowalczyk M., Kowalczyk D., Ława K. (80′ Iwanski), Midzio (60′ Jasik), Białek B. (80′ Bednarski), Rudnik (65′ Felicki)

1:0 – 8 min. Sebastian Rudnik

2:0 – 31 min. Sebastian Rudnik

2:1 – 67 min. Emil Jażdżyk

Na zdjęciu: Zdobywca dwóch bramek dla zespołu rezerw Sebastian Rudnik