Siatkarki Chemika przegrały drugi mecz. Znów po pięciu setach

Grupa Azoty Chemik Police przegrał u siebie z E.Leclerc Moya Radomką Radom po pięciosetowym pojedynku. Policzanki po dwóch meczach mają 2 punkty i zajmują miejsce w środku tabeli.

Siatkarki Chemika zaczęły słabo. Pierwszego seta przegrały na przewagi, 26:28. Drugiego już wyraźnie, 18:25.

Trzeciego seta policzanki zaczęły w prawie całkiem zmienionym składzie. Trener Ferhat Akbas wprowadził na boisko Martynę Łukasik, Katarzynę Połeć, Indy Baijens i Paulinę Bałdygę.

To pomogło. Chemik wygrał kolejne dwa sety i doprowadził do tie-breaka. W ostatniej partii zdecydowanie lepsze okazały się jednak siatkarki gości i to one zdobyły dwa punkty.

W następnej kolejce Chemik zagra na wyjeździe z ENEA PTPS Piła. Mecz jest zaplanowany na 5 października.

Grupa Azoty Chemik Police – E.Leclerc Moya Radomka Radom – 2:3 (26:28, 18:25, 25:16, 25:17, 8:15)

Chemik: Brakocević-Canzian (24), Salas (9), Kąkolewska (8), Wasilewska (5), Grajber (2), Kowalewska (1), Maj-Erwardt (l.) oraz Połeć (13), Łukasik (10), Baijens (6), Bałdyga (3), Mędrzyk (1).