Turniej dla najmłodszych piłkarzy

mecz, najmłodsi piłkarze w hali przy Piaskowej

W trzeciej edycji turnieju Chemik Cup im. Rafała Kołackiego dwa pierwsze miejsca zajęły drużyny Pogoni Szczecin. Na najniższym stopniu podium stanęli zawodnicy szczecińskiego Hutnika.

W hali przy ul. Piaskowej zagrali piłkarze urodzeni w 2011 roku i młodsi. Oprócz trzech drużyn Chemika wystąpiły ekipy Pogoni, Arkonii i Hutnika.

Najlepsza okazał się drużyna Bordowych Pogoni, która w finale pokonała Granatową Pogoń 5:1. Trzecie miejsce przypadło Akademii Piłkarskiej Hutnika. Młodzi Hutnicy w finale pocieszenia wygrali z Arkonią 3:1. Chemicy natomiast zajęli kolejno 5, 6 i 7 miejsce.

Najlepszym zawodnikiem całego turnieju wybrano Krzysztofa Popielarza z Pogoni Szczecin. Miano najlepszego strzelca trafiło do Bartka Osowskiego z Hutnika Szczecin, który w całym turnieju zdobył aż 8 bramek. Wybrano też najlepszą zawodniczkę turnieju. Została nią Ola Głuszyk z Chemika Police. Tradycyjnie też przyznano nagrodę dla najlepszego zawodnika Chemika Police. Dostał ją Michał Fil.