Tylko punkt w Stargardzie

mecz Kluczevia - Chemik

W XXIX kolejce IV ligi Chemik Police zremisował na wyjeździe z Kluczevią Stargard 1:1.

W 19 minucie Bartłomiej Białek po dośrodkowaniu Szymona Kapelusza zdobył bramkę dającą prowadzenie policzanom. Żółto-zieloni cieszyli się z niego zaledwie 2 minuty. Nieporozumienie Ławy z Kowalczykiem wykorzystał Grzegorz Magnuski.

Policzanie w 53 minucie jeszcze raz umieścili piłkę w siatce bramki gospodarzy. Gol padł jednak ze spalonego i sędzia go nie uznał. Mecz zakończył się wynikiem 1:1.

W najbliższym tygodniu policzanie zagrają dwa razy. W środę w półfinale Pucharu Polski na szczeblu ZZPN zmierzą się u siebie z trzecioligowym Bałtykiem Koszalin, a w sobotę (również na własnym boisku) w następnej kolejce IV ligi – z MKP Szczecinek.

Chemik: Sasiak – Odlanicki-Poczobut, Andrzejewski, Wiejkuć, Klimkowicz, Kowalczyk M. (75′ Jóźwiak), Ława, Białek (79′ Midzio), Kapelusz, Krystek, Vovchenko

0:1 – 19 min Bartosz Białek

1:1 – 21 min Grzegorz Magnuski