Wicelider lepszy o jednego gola. Porażka Chemika

W 29 kolejce IV ligi Chemik Police przegrał na wyjeździe z wiceliderem – Flotą Świnoujście – 1:0.

W pierwszej połowie obie drużyny mogły strzelić gola, ale żadna nie wykorzystała swoich szans. W 3 minucie strzał Manula Ponce Garcia minimalnie minął bramkę gospodarzy. W odpowiedzi piłkarze Floty przeprowadzili kontrę, po której z ostrego kąta uderzał Staniszewski – na szczęście dla Chemika piłka przeszła obok słupka. W 38 minucie Dominik Dąbrowski znalazł się sam na sam z bramkarzem, który jednak obronił strzał skrzydłowego żółto-zielonych.

Po przerwie stopniowo rosła przewaga Floty. W 60 minucie gospodarze udokumentowali ją bramką Dziuby, który strzałem przy prawym słupku pokonał Adriana Piekutowskiego. Był to jedyny gol w tym spotkaniu.

Następny mecz Chemik rozegra w sobotę, 7 maja. O godz. 12:00 na stadionie przy ul. Siedleckiej w Policach żółto-zieloni zmierzą się z Błękitnymi II Stargard.

Chemik: Piekutowski – Dyczewski, Andrzejewski, Janicki, Stachnik, Bieniek, Data (75’ Kurzawa), Jędraszak (70’ Drumlak), Dąbrowski (56’ Szala), Ponce Garcia, Białek (80’ Szczytniewski)

Możesz komentować anonimowo, wpisać dane ręcznie lub użyć swojego konta w mediach społecznościowych.