Wymęczone zwycięstwo

mecz Chemik Police - Iskra Golczewo

W  spotkaniu XXI kolejki klasy okręgowej piłkarze Chemika Police wygrali na własnym boisku z Iskrą Golczewo 1:0. Jedyną bramkę zdobył w 51 minucie Mikołaj Trajkowski.

Zespół Chemika do końcowego gwizdka nie był pewny wyniku. Żółto-zieloni od początku spotkania mieli więcej z gry, częściej byli przy piłce i stworzyli sobie dużo więcej okazji do zdobycia bramki niż goście. Niestety nawet z najbliższej odległości nie potrafili trafić do bramki rywali. Swoje szanse w pierwszej części spotkania zmarnowali między innymi GałeckiKapeluszTrajkowski. Natomiast goście z Golczewa próbowali swoich szans w kontrach.

Po przerwie obraz gry się nie zmienił. Dalej stroną dominującą był Chemik, który wreszcie w 51 minucie wyszedł na prowadzenie za sprawą trafienia najmłodszego na boisku Mikołaja Trajkowskiego.

W 65 minucie powinno być 2:0. Niestety rzutu karnego nie wykorzystał Jarosław Jóźwiak. Ostatecznie mecz zakończył się skromnym zwycięstwem policzan 1:0.

W następnej kolejce piłkarze Chemika Police zmierzą się na wyjeździe z Piastem Chociwel.

Chemik: Szybka – Szewczykowski (80′ Klimkowicz), Maśniak, Andrzejewski, Gałecki, Ława B., Jóźwiak, Lewandowski (46′ Białek), Kapelusz, Protasenko (46′ Krystek), Trajkowski (65′ Ziółkowski)

1:0 – 51 min Mikołaj Trajkowski