Wysoka przegrana Chemika na własnym boisku

W drugiej kolejce III ligi Chemik Police przegrał na własnym boisku z Gwardią Koszalin 0:6.

Żółto-zieloni już po minucie gry mogli przegrywać z Gwardią. Na szczęście doskonałej okazji nie wykorzystał Piotrowski, który przestrzelił w sytuacji sam na sam z Brzozowskim. Ale w 12 minucie po rzucie rożnym goście wyszli na prowadzenie. Gola strzelił Daniel Chyła.

Drugą bramkę dla Gwardii 7 minut później zdobył Jeremiasz Grela. Ten sam zawodnik jeszcze w pierwszej połowie podwyższył wynik na 3:0 dla Gwardii.

Po przerwie na boisku pojawili się Bartosz Ława, Daniel Kowalczyk, Illya Mykhailovskyy i Dawid Szala. Zmiany uspokoiły grę Chemika i pozwoliły na stworzenie sobie kilku okazji do zdobycia bramki – ale bez efektów.

Policzanie jednak dalej popełniali proste błędy w obronie i goście zdobyli kolejne bramki. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 6:0 dla Gwardii.

W następnej kolejce Chemik zagra na wyjeździe ze Świtem Skolwin.

Chemik: Brzozowski – Klimkowicz (67′ Grzesło), Dymitrowski (46′ Mykhailovskyy), Stolz, Moutinho (46′ Szala), Jakubiak, Świder, Dąbrowski (46′ Kowalczyk D.), Korotkiewicz, Białek, Augusto (46′ Ława)

Możesz komentować anonimowo, wpisać dane ręcznie lub użyć swojego konta w mediach społecznościowych.