Znów porażka piłkarzy Chemika Police

W XIII kolej rundy jesiennej III ligi Chemik Police przegrał na wyjeździe z Unią Janikowo. Policka drużyna do tej pory zgromadziła zaledwie 5 punktów i zajmuje 20 miejsce w tabeli (trzecie od końca).

Przez pierwsze 35 minut gry policzanie skutecznie się bronili i szukali swoich szans w grze z kontry. Jednak bez efektów w postaci bramek.

W 38 minucie gospodarze po rzucie rożnym wyszli na prowadzenie. W polu karnym Mikołaj Midzio nie upilnował Michała Wrześniewskiego, który strzałem głową pokonał Patryka Brzozowskiego.

Chwilę później żółto-zieloni mieli dwie doskonałe okazje do zdobycia bramki. Jednak strzały Białka i Świdra obronił bramkarz gospodarzy.

Niewykorzystanie szans zemściło się w 44 minucie. Po kolejnym rzucie wolnym Przemysław Kędziora zdobył drugą bramkę dla gospodarzy.

W drugiej połowie częściej przy piłce byli policzanie. Jednak znów zawiodła skuteczność. Szanse zmarnowali Świder, Midzio, Konik i Dąbrowski.

W 90 minucie gospodarze mogli zdobyć trzecią bramkę. W polu karnym Mysiaka faulował Siluk i sędzia główny wskazał na jedenasty metr. Do piłki podszedł Przemysław Kędziora, jednak jego strzał obronił Patryk Brzozowski i mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 2:0.

W następnej kolejce Chemik zagra na własnym stadionie z Pogonią II Szczecin.

Chemik: Brzozowski – Jakubiak, Siluk, Stolz, Klimkowicz, Świder (75′ Dąbrowski), Białek (60′ Konik), Mykhailovskyy, Jałoszyński, Midzio, Rudnik (60′ Augusto)

• 1:0 – 38 min. Michał Wrześniewski
  • 2:0 – 44 min. Przemysław Kędziora