Zwycięstwo na początek

mecz Chemik Police - Hutnik Szczecin

W meczu inaugurującym rozgrywki IV ligi piłkarze Chemika Police pokonali Hutnika Szczecin 5:0.

Policzanie od początku do końca dominowali nad zespołem Hutnika. Gospodarze tylko przez pierwsze 20 minut zdołali im dotrzymać kroku.

Pierwszą bramkę w 24 minucie zdobył Szymona Kapelusza. Na drugą, mimo kilku okazji, trzeba było poczekać do 39 minuty. Strzelcem ponownie był Kapelusz.

Po przerwie żółto-zieloni dążyli do zdobycia kolejnych bramek. Udało im się to w 58 minucie, kiedy to kontratak wykończył Andrzej Protasenko.

W 70 minucie było 4:0 dla Chemika. Tym razem na listę wpisał się najlepszy strzelec poprzedniego sezonu Nikita Vovchenko.

Wynik na 5:0 w 83 minucie ustalił Szymon Kapelusz.

Następny mecz Chemik zagra już w najbliższą środę. Na wyjeździe zmierzy się z Pogonią Połczyn-Zdrój.

Chemik: Szybka – Szewczykowski, Wiejkuć, Andrzejewski, Ziółkowski, Protasenko (66′ Kowalczyk M.), Ława, Kapelusz, Klimkowicz (65′ Midzio), Białek (65′ Krystek), Vovchenko (80′ Gałecki)

1:0 – 24 min Szymon Kapelusz

2:0 – 39 min Szymon Kapelusz

3:0 – 58 min Andrzej Protasenko

4:0 – 70 min Nikita Vovchenko

5:0 – 83 min Szymon Kapelusz