Chemik Police przegrał ze Świtem Skolwin

W trzecim meczu rundy jesiennej Chemik Police przegrał na wyjeździe ze Świtem Skolwin 5:1.

Niedzielny pojedynek zaczął się źle dla policzan. Już w 7 minucie stracili bramkę po strzale Adama Ładziaka.

Z minuty na minutę gra żółto-zielonych wyglądała jednak coraz lepiej. Piłkarze Chemika mądrze się bronili i szukali okazji. A w 38 minucie wyrównali po rzucie rożnym. Dobre dośrodkowanie wykorzystał Sebastian Rudnik.

Po przerwie przewaga Świtu wzrosła. Wprowadzeni w drugiej części meczu Brzeziański, Wojtasiak i Wyganowski rozkręcili grę gospodarzy.

W 59 i 60 minucie Świt zdobył dwie bramki. Strzelili je Nagamatsu i Brzeziański.

Policzanie próbowali odrobić straty, ale jednocześnie zostawili więcej swobody gospodarzom. A oni to wykorzystali – Przemysław Brzeziański strzelił dwa kolejne gole.

Mecz zakończył się wynikiem 5:1 dla Świtu.

W następnej kolejce Chemik zmierzy się ze spadkowiczem z II ligi – Gryfem Wejherowo.

Chemik: Brzozowski – Jakubiak, Stolz, Mykhailovskyy, Klimkowicz (70′ Augusto), Świder, Korotkiewicz (60′ Białek), Ława, Kowalczyk D. (70′ Grzesło), Szala, Rudnik (60′ Sobecki)