Będą procesje i utrudnienia

korek na drodze

Jutro (piątek, 19 kwietnia) można się spodziewać utrudnień w ruchu spowodowanych procesjami. Informujemy o trzech, które przejdą w newralgicznych rejonach Szczecina.

  • Procesja wyruszy o godz. 21:00 spod kościoła pw. Miłosierdzia Bożego w Szczecinie i przejdzie ulicami: Księżnej Anastazji, Przyjaciół Żołnierza, Pasterską, Jarogniewa, Księżnej Anastazji. Zakończenie procesji ok. godz. 22:00 na placu przed kościołem pw. Miłosierdzia Bożego w Szczecinie.
  • Procesja wyruszy o godzinie 15:00 spod kościoła pw. Matki Bożej Jasnogórskiej i przejdzie ulicami: Orawską, Lednicką, 9 Maja i ciągiem pieszym do ul. Orawskiej. Zakończenie procesji około godziny 16:30 na placu przy kościele pw. Marki Bożej Jasnogórskiej.
  • Procesja wyruszy o godzinie 15:15 spod Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej i przejdzie ulicami: chodnik pomiędzy blokiem Łubinowa, a lecznicą dla zwierząt do poczty, Kostki Napierskiego i dojście do łącznika Jasnej – łącznikiem koło przedszkola przez ul. Rydla, przejście chodnikiem Rydla do CH Helios i przejście na teren Sanktuarium.

Uprzedzamy też, że procesje mogą się pojawić także w innych miejscach i w innych godzinach. Należy się z tym liczyć.

Wstrzymywanie ruchu oraz ewentualne kierowanie na objazdy będzie następowało na polecenie odpowiednich służb – w zależności od sytuacji na drogach.

Możesz komentować anonimowo, wpisać dane ręcznie lub użyć swojego konta w mediach społecznościowych.