Chemik tylko z punktem u siebie

rzut karny

W meczu XXIV kolejki IV ligi piłkarze Chemika Police zremisowali na własnym boisku z Raselem Dygowo 2:2. Bramki dla Chemika zdobyli Szymon Kapelusz i Marcin Krystek (z karnego).

Mecz rozpoczął się źle dla policzan, którzy od 16 minuty przegrywali 0:1. W polu karnym ręką zagrał Emil Andrzejewski i sędzia wskazał na jedenasty metr. Sebastian Kołodziejski nie zmarnował szansy i goście wyszli na prowadzenie.

Pięć minut później wyrównującego gola strzelił Szymon Kapelusz. A w 36 minucie po faulu w polu karnym na Kraśnickim drugą bramkę dla Chemika zdobył Marcin Krystek.

Po przerwie żółto-zieloni nadal mieli przewagę. Jednak w 56 minucie błąd Ziółkowskiego wykorzystał Mikołaj Duwe i zrobiło się 2:2. Ten wynik utrzymał się do końca.

W następnej kolejce Chemik zagra na wyjeździe z Orłem Wałcz.

Chemik: Szybka – Szewczykowski, Andrzejwski, Janicki, Odlanicki-Poczobut, Ziółkowski (85′ Białek), Kraśnicki, Jóźwiak (75′ Kowalczyk M.), Protasenko (60′ Ława), Kapelusz, Krystek (60′ Vovchenko)

• 0:1 – 16 min. Sebastian Kołodziejski
  • 1:1 – 21 min. Szymon Kapelusz
  • 2:1 – 36 min. Marcin Krystek
  • 2:2 – 56 min. Mikołaj Duwe