Chemik z trudem zremisował u siebie

W meczu IV kolejki III ligi Chemik Police szczęśliwie zremisował na własnym boisku z Sokołem Kleczew 1:1. Wyrównująca bramka padła w 90 minucie.

W pierwszej połowie gra toczyła się głównie w środku pola. Obie drużyny miały okazje do zdobycia goli, ale ich nie wykorzystały.

Po przerwie żółto-zieloni uzyskali przewagę. Jednak w 78 minucie meczu po błędzie obrony Chemika goście wyszli na prowadzenie.

Policzanie do końca walczyli o wyrównanie. W 90 minucie tuż przy bocznej linii pola karnego faulowany został Jóźwiak. Ława zagrał do niepilnowanego Protasenki, a ten strzałem w „okienko” pokonał bramkarza gości. Chwilę później sędzia zakończył mecz.

W następnej kolejce policzanie zagrają wyjeździe z Radunią Stężyca.

Chemik: Rechtziegel – Klimkowicz (73′ Kołat), Andrzejewski, Wiejkuć, Odlanicki-Poczobut (84′ Szewczykowski), Moroza (60′ Jałoszyński), Ława, Protasenko, Jóźwiak, Peda, Sobecki (73′ Rudnik)

• 0:1 – 77 min. Filip Brzostowski
  • 1:1 – 90 min. Andrzej Protasenko