Chemik z Wolina z tarczą

mecz w Wolinie

W meczu XXI kolejki IV ligi piłkarze Chemika Police pokonali na wyjeździe Vinetę Wolin 3:1.

Policzanie od początku ruszyli do ataku i już w 7 minucie meczu przyniosło to efekty. Błąd Nagórskiego wykorzystał Bartosz Ława.

Piłkarze Chemika próbowali pójść za ciosem i stwarzali sobie kolejne okazje do zdobycia bramki. Jednak na drugiego gola trzeba było czekać do 39 minuty. Zdobył go Maciej Kraśnicki.

Po przerwie nadal przeważali policzanie. 9 minut po wznowieniu gry trzecią bramkę zdobył Szymon Kapelusz.

Gospodarze w 64 minucie meczu po strzale Tarki zdobyli gola dającego im nadzieję. Na dodatek 5 minut później czerwoną kartkę zobaczył Emil Andrzejewski i policzanie musieli kończyć mecz w dziesiątkę.

Piłkarzom z Wolina jednak nie udało się tego wykorzystać mecz zakończył się wynikiem 1:3.

W następnej kolejce Chemik na własnym stadionie podejmie Inę Goleniów. Wcześniej jednak (3 kwietnia) policzanie zagrają w Pucharze Polski ze Spartą Węgorzyno.

Chemik: Szybka – Klimkowicz, Wiejkuć, Andrzejewski, Odlanicki-Poczobut, Ziółkowski, Jóźwiak (70′ Janicki), Ława, Kraśnicki (89′ Moroza), Kapelusz, Vovchenko (77′ Krystek)

0:1 – 7 min. Bartosz Ława

0:2 – 39 min. Maciej Kraśnicki

0:3 – 54 min. Szymon Kapelusz

1:3 – 64 min. Jakub Tarka