Czwarty mecz, drugie zwycięstwo

mecz Chemik - Iskra

W swoim czwartym meczu kontrolnym piłkarze Chemika Police odnieśli drugie zwycięstwo. Po dobrym widowisku wygrali 1:0 z Iskrą Golczewo.

Zawodnicy z Golczewa zwłaszcza w pierwszych 45 minutach gry wysoko zawiesili poprzeczkę polickiej drużynie. Po przerwie z czasem coraz większą przewagę zdobywał Chemik.

Policzanie stworzyli sobie kilka doskonałych okazji do zdobycia bramki. Za każdym razem na przeszkodzie stawał jednak dobrze grający bramkarz gości lub brakowało skuteczności.

Wreszcie w 81 minucie meczu Klimkowicz sprytnie zagrał do Kapelusza, który przedłużył piłkę do wychodzącego na czystą pozycję Midzio. Ten wykończył akcję lekkim technicznym strzałem nad próbującym interweniować bramkarzem Iskry i było 1:0.

Jeszcze przed końcowym gwizdkiem policzanie mieli dwie szanse na zdobycie bramki. Okazji nie wykorzystali jednak Wowczenko i (testowany w Chemiku) Łukasz Lewandowski.

Chemik I połowa: Szybka – Odlanicki-Poczobut, Andrzejewski, Wiejkuć, Szewczykowski, Jóźwiak, Ziółkowski, Protasenko, Kraśnicki, Kapelusz, Wowczenko

Chemik II połowa: Sasiak – Klimkowicz, Woś, Andrzejewski(70′ Wiejkuć), Lewandowski Ł., Moroza, Kowalczyk, Krystek, Midzio, Białek(70′ Kapelusz), Wowczenko