E-sport w Szczecinie

gracze komputerowi

Turnieje w FIFA18 czy League of Legends, możliwość przetestowania najnowszego sprzętu komputerowego oraz przede wszystkim świetna zabawa. Takie atrakcje czekają dziś i jutro (sobota, 22 września, i niedziela, 23 września) na odwiedzających Międzynarodowe Targi Szczecińskie.

Drużyny i reprezentacje szkolne z całej Polski będą po raz kolejny walczyć o tytuł mistrza w sezonie 2018/2019. Dla odwiedzających przygotowano turnieje indywidualne (zgłoszenia na miejscu) oraz strefę free to play. Chętni będą mieli również okazję przetestować najnowszy sprzęt komputerowy.

Nowością podczas turnieju ma być symulator rajdowy Gran Turismo Sport. Równolegle z turniejami indywidualnymi FIFA18 podczas wydarzeń odbywać się będzie rywalizacja na najszybszego uczestnika. Dodatkowo pojawi się nowa gra Quake Champions, League of Legends oraz Counter Strike: global Offensive. Zwycięzcy zgarną atrakcyjne nagrody – m.in. fotel marki Quersus oraz puchary.

Wstęp do hal przy ul. Struga jest bezpłatny. W sobotę impreza trwa w godzinach 9:00-18:00, w niedzielę w godzinach 9:00-17:00.

Możesz komentować anonimowo, wpisać dane ręcznie lub użyć swojego konta w mediach społecznościowych.