Festyn rodzinny w białej szkole

W najbliższą niedzielę (19 maja) w Policach odbędzie się festyn „Z rodziną po zdrowie”. Do soboty można zgłaszać drużyny do udziału w rodzinnej olimpiadzie.

Impreza odbędzie się na terenie zielonym przy Zespole Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach (ul. Siedlecka 6). Potrwa od godz. 12:00 do godz. 16:00.

Organizatorzy – powiat policki wraz z Zespołem Szkół – zapewniają, że na festynie każdy z uczestników znajdzie dla siebie coś interesującego. Na rozgrzewkę ma być zumba, później spora dawka śmiechu w towarzystwie Andzi Kuleczki i jej Pomocników. Nie zabraknie też atrakcji artystycznych przygotowanych przez przedszkolaków w ramach III Przeglądu Artystycznego Przedszkolaków „Jak dbać o swoje zdrówko?”.

O tym, jak bezpiecznie spędzić nadchodzące wakacje i nie tylko, będą mówić członkowie polickiego oddziału WOPR oraz policcy policjanci i strażacy.

W trakcie imprezy będzie możliwość honorowego oddania krwi, wykonania badań mammograficznych, przebadania się w osteo- i słuchobusie.

Każdy z uczestników zabawy będzie miał okazję do wylosowania upominków-niespodzianek.

Zainteresowani udziałem w Olimpiadzie Rodzinnej mogą się zgłaszać na stronie Stowarzyszenia BiegamBoLubię (www.biegambolubiepolice.pl/festyn-rodzinny/). Termin upływa 18 maja. Jeśli zostaną wolne miejsca, będzie można zgłosić drużynę również w dniu festynu.

Możesz komentować anonimowo, wpisać dane ręcznie lub użyć swojego konta w mediach społecznościowych.