Gmina Police dowozi mieszkańców na drugą turę wyborów prezydenckich

Burmistrz Polic poinformował, że zorganizował dowóz do komisji wyborczych na drugą turę wyborów prezydenckich (w niedzielę, 12 lipca) dla mieszkańców miejscowości: Dobieszczyn, Poddymin, Zalesie, Węgornik, Siedlice, Leśno Góre, Sierakowo oraz Bartoszewo, Stare Leśno, Żółtew, Witorza i Wieńkowo. Gmina zapewni też transport osobom niepełnosprawnym.

Rozkład jazdy:

  • Dobieszczyn, Poddymin, Zalesie (przystanek) – godz. 13.00
  • Węgornik (centrum wsi) – godz. 13.30
  • Siedlice (pętla), Leśno Górne (budynek nr 9 i przystanek), Sierakowo (centrum wsi) – godz. 11.00
  • Bartoszewo (centrum wsi), Stare Leśno (centrum wsi), Żółtew (centrum wsi) – godz. 12.00
  • Witorza (przystanki) – godz. 11.00
  • Wieńkowo (przystanki) – godz. 12.45 (podjazd na przystanek przy przychodni w Jasienicy oraz na pętlę)

Z Witorzy i Wieńkowa wyborców będzie woził autobus SPPK, pozostałe miejscowości obsłuży mikrobus urzędu miejskiego. Wrócić po głosowaniu będzie można tym samym pojazdem. Przejazd jest bezpłatny.

Osoby niepełnosprawne będą dowożone do lokali wyborczych po zgłoszeniu telefonicznym. Zgłoszenia są przyjmowane w dniu wyborów (12 lipca) w godz. od 9:00 do 18:00 pod nr tel. 91-431-18-30.

Przypominamy, że wybory odbywają się w reżimie sanitarnym. Trzeba mieć maseczkę do zasłonięcia nosa i ust. Obowiązuje też utrzymanie dystansu i dezynfekcja rąk.

W gminie Police jest 26 komisji wyborczych (25 stałych i jedna w szpitalu). Lokale wyborcze – tak jak podczas pierwszej tury – są czynne w godz. 7:00-21:00.

Możesz komentować anonimowo, wpisać dane ręcznie lub użyć swojego konta w mediach społecznościowych.