Grali i pomagali. Było sportowo, smacznie, wesoło

– Razem możemy więcej! – powiedzieli i skrzyknęli nie tylko policzan. Zrobiła to grupa Koncerty Charytatywne w Policach. Jak zwykle po to, żeby pomóc tym, którzy tego potrzebują. Tym razem Julii Kartanowicz i Bartkowi Chmielewskiemu, dla wsparcia niezbędnej rehabilitacji i leczenia.

W sobotę działo się więc wiele. Wszak była to największa impreza urodzinowa, a jubilatem był sam Bartek.

Na boisku OSiR przy ul. Piaskowej w Policach walczyły drużyny piłkarskie. W nich doświadczeni zawodnicy i amatorzy, bardziej i mniej znani.

A poza boiskiem też nie było ani nudy, ani głodu. Gorącym żurkiem częstował sam burmistrz, urzędnicy z polickiego Starostwa m.in. lemoniadą, było też wiele wypieków i innych smakołyków od policzan… Ktoś grillował kiełbaski, ktoś robił tosty.

Nadmiarowe kalorie najmłodsi mogli spalić na dmuchanych zjeżdżalniach, starsi właśnie na boisku lub podczas przejażdżek motocyklami. Skarbonki w tym czasie się wypełniały.

I jak poinformowali organizatorzy udało się zebrać 35.262,39 zł. Ale trwają jeszcze niektóre licytacje internetowe, więc kwota zapewne wzrośnie.

Więcej informacji można znaleźć na stronie facebookowej Koncerty Charytatywne w Policach. Także o tym, jak jeszcze można wspomóc Julię i Bartka.

Możesz komentować anonimowo, wpisać dane ręcznie lub użyć swojego konta w mediach społecznościowych.