Grzegorz Ufniarz budowniczym Polski 2050

fot. archiwum

Polska 2050 Szymona Hołowni poinformowała dzisiaj (piątek, 23 kwietnia) o utworzeniu pięcioosobowej grupy odpowiedzialnej za budowę struktur tej partii w województwie zachodniopomorskim. Jednym z jej członków jest policki radny Grzegorz Ufniarz.

– W każdym z województw powstają grupy, które mają być odpowiedzialne za tworzenie struktur nowej partii w regionach – informuje Przemysław Łonyszyn, koordynator ds. mediów lokalnych w zachodniopomorskim oddziale Stowarzyszenia Polska 2050. – Taka grupa została utworzona także w województwie zachodniopomorskim. W jej skład weszły trzy osoby działające w Stowarzyszeniu: Agnieszka Kosińska, Justyna Śmidecka i Przemysław Łonyszyn. „Piątkę” uzupełnia dwóch samorządowców zaprezentowanych w ubiegłym tygodniu przez Szymona Hołownię, czyli Paweł Breszka i Grzegorz Ufniarz. Grupa została tak dobrana, aby znaleźli się tam reprezentanci obu okręgów wyborczych z województwa zachodniopomorskiego.

Grzegorz Ufniarz przedstawił się oficjalnie podczas spotkania Szymona Hołowni z samorządowcami Polski 2050, które odbyło się 12 kwietnia.

– Od 2002 roku jestem radnym Rady Miejskiej, pełniłem tam wiele ról, w styczniu tego roku zrezygnowałem z funkcji przewodniczącego. W swojej działalności samorządowej kieruję się hasłem „mam coś do zrobienia”, a ponieważ wciąż są ogromne potrzeby, to roboty nie brakuje. Na tę kadencję zaplanowałem sobie między innymi wdrożenie projektu panelu obywatelskiego – powiedział wtedy Grzegorz Ufniarz.

Według sondaży zarejestrowana 26 marca 2021 r. partia Polska 2050 Szymona Hołowni mogłaby obecnie liczyć na drugi lub trzeci wynik w wyborach parlamentarnych.

Możesz komentować anonimowo, wpisać dane ręcznie lub użyć swojego konta w mediach społecznościowych.