Hutnik pokonany. Awans Chemika

Chemik Police wygrał z Hutnikiem Szczecin w VI rundzie Pucharu Polski i awansowali do najlepszej ósemki na szczeblu ZZPN.

Od początku meczu policzanie mieli przewagę, ale brakowało skuteczności. W efekcie po pierwszych 45 minutach był wynik 0:0.

Po przerwie Chemik nadal atakował, a piłkarze Hutnika próbowali wyprowadzać kontry. Bramki jednak nie padły. O wyniku zadecydowały więc rzuty karne. Lepiej wykonywali je policzanie i ostatecznie wygrali 9:8.

Chemik: Piekutowski – Dyczewski, Korzec, Andrzejewski, Szczytniewski, Bieniek, Szala, Data (74’ Jęśko), Janicki, Dąbrowski (16’ Ponce Garcia), Białek