Ingusiowy Bazarek. Pyszności i inne atrakcje, także dla najmłodszych

W sobotę, 1 maja, od godz. 12 trwa Ingusiowy Bazarek. Na placu handlowym przy ul. Piłsudskiego w Policach (obok sklepów Domlux/Netto) stanęły stoiska i niewielki plac zabaw dla najmłodszych (m.in. z dmuchaną zjeżdżalnią). Na stoiskach osiedlowcy, rady sołeckie i inni przyjaciele małej Ingi z Przęsocina oferują wypieki i domowe przetwory, a także rękodzieło, książki, zabawki…. Są też atrakcje dla dzieci.

Każda pozostawiona tu złotówka zasili konto zbiórki dla Ingi Niedźwieckiej, która choruje na SMA i potrzebuje bardzo drogiej terapii genowej.

Można jeszcze się wybrać. Wydarzenie ma potrwać do godz. 18, ale to będzie zależało od frekwencji. Na Bazarku przestrzegane są wszelkie zasady bezpieczeństwa sanitarnego.

Jeśli ktoś nie dotrze na Bazarek, to ma możliwość wsparcia Ingi zdalnie, np. przez udział w licytacjach na Facebooku (można coś wystawić lub wylicytować): https://www.facebook.com/groups/ingasma lub po prostu zasilając konto zbiórki dobrowolnym datkiem (liczy się każde wsparcie). Dziewczynka choruje na SMA i potrzebuje ponad 9 milionów złotych na terapię genową, a do zebrania pozostało jeszcze ponad 5,7 miliona.

Więcej o #bohaterskaInga na stronie: https://siepomaga.pl/inga-sma

Możesz komentować anonimowo, wpisać dane ręcznie lub użyć swojego konta w mediach społecznościowych.